top of page

Plaj sac spreyi hacimli

Kozmetik Formula

Formül Sınıfı:

Saç Bakım Ürünleri

Formülasyon / Reçete

FAZ A 

  • Deiyonize Su  (% 35)
FAZ B 
FAZ C 


  • Esans (% 0.40)


FAZ D

  • Deiyonize Su (q.s.)


  • Sodium Ascorbyl Phosphate STAY-C 50  (% 1.00)


  • Bali Sea Salt Maris Sal (Bali) (% 2.00)
Hazırlanışı:


Faz A da su 60°C'ye ısıtılır ve AMP Ultra PC 2000 Aminomethyl Propanol eklenir. Karıştırırken Acrylates Copolymer  eklenir, eriyene kadar karıştırılır (yaklaşık 10-15 dakika).
FAZ B deki
Etil Alkol 96 - IPA - Ethanol - İzopropil Alkol  OMC - Ethylhexyl Methoxycinnamate PARSOL MCX Carrageenan Karagenan Kappa Aquagel E407 Viscarin GP 209 bileşenlerini ayrı bir kapta önceden karıştırılr ve karıştırırken A bölümüne eklenir.
FAZ C deki
PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil Esans bileşenlerini ayrı bir kapta önceden karıştırılır ve karıştırırken çözeltiye eklenir.
FAZ D deki Deiyonize Su
Sodium Ascorbyl Phosphate STAY-C 50  Bali Sea Salt Maris Sal (Bali) Bugday Ekstrakt - Wheat Extract - Triticum Vulgare Germ Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Hyaluronik Asit - Sodyum Hyaluronat - Hyaluronic Acid , D-Panthenol Provitamin B5, Aqua, Disodium Cocoamphodiacetate Dehyton MC , PVP, Fenoksietanol Phenoxyethanol, Sodyum Metabisülfit - Natriumdisulfit - Sodium Metabisulfite Sodium disulfite, Ethylhexylglycerin, Pantolactone - IRICALMIN PF  bileşenlerini ayrı bir kapta önceden karıştırılır ve karıştırarak çözeltiye eklenir.

pH: 8.2 Viskozite: Berrak, sıvı

bottom of page