top of page

Cinko Sulfat Heptahidrat Cas no 7446-20-0

Cinko Sulfat Heptahidrat Suda tamamen çözünebilir yüksek oranda çinkoya sahiptir. Cinko Sulfat Heptahidrat Bitkilerin bodur kalmasını önler, bitki boyunu ve sap kalınlığını artırır. Cinko Sulfat Heptahidrat Yapraktaki sararmaların, erken dökülmenin ve küçülmenin önüne geçer. Meyve ağaçlarında sürgün sayısı ve meyve tutumunu artırır, meyvede şekil bozukluklarını önler, ürünün pazar değerini yükseltir. Çayır ve meralarda otların sararmasını önler, hızlı büyümesini ve bol ot oluşumunu teşvik eder. Cinko Sulfat Heptahidrat Toprağın pH’ ını düzenler ve verimi önemli ölçüde artırır.
Cinko Sulfat Heptahidrat Kullanım Alanları
Çinko (Zn) bitkilerde, hayvanlarda ve insanlarda birçok enzimde yer alan ana bileşenlerden biri olmasının yanısıra birçok alana da hizmet vermekte olup;
Cinko Sulfat Heptahidrat
Tarım Endüstrisinde; toprak pH’sını düzenleyerek bitkinin su tutma kapasitesini ve ürün verimliliğini arttırır. Cinko Sulfat Heptahidrat Yapraktaki sararmaların, erken dökülmenin ve küçülmenin önüne geçer. Meyve ağaçlarında sürgün sayısı ve meyve tutumunu artırır, meyvede şekil bozukluklarını önler, ürünün pazar değerini yükseltir. Cinko Sulfat Heptahidrat Çayır ve meralarda otların sararmasını önler, hızlı büyümesini ve bol ot oluşumunu teşvik eder.
Cinko Sulfat Heptahidrat Yem Endüstrisi; hayvan besinlerinde çinko desteği için kullanılır,

Cinko Sulfat Heptahidrat Cas no 7446-20-0
bottom of page