top of page

PEPHA ALPAFLOR EDELWEISS

ALPAFLOR EDELWEISS isminden de anlaşılacagı üzere Edelweiss ekstraktı olup, özellikle gelistirilmis Leontopodium alpinum ‘Helvetia’ türünden, kozmetik performans için optimize edilmistir. ALPAFLOR EDELWEISS, epidermal bariyeri güçlendirir ve cilt hassasiyetini in vivo olarak azaltır. Organik sertifikaya sahip bir bioaktiftir.

• PEPHA-TIGHTın çok iyi derecede cildi sıkılastırıcı etkisi in vivo çalısmalarca hücre dısı membrana bakım sagladıgı ve onarımını destekledigi biliniyor. Mikroalg olan Nannochloropsis Oculata’nın ekstraktı olan bu madde bir de polisakkarit ile kombine edilmistir ve bu sekliyle cildi anında ve uzun vadede sıkılastırır ve saglamlastırır.

• PEPHA-PROTECT karpuz meyvesi Citrullus lanatus’dan elde edilmis yüksek saflıktaki ekstraktır. In vitro olarak DNA’yı korudugu, in vivo olarak da cildin savunma sistemini güçlendirdigi bilinmektedir.

• REGU-FADE doğa ile özdeş saf resveratrolden olusur. Bu yüksek performanslı ve hızlı etkili antioksidan madde daha aydınlık ve daha esit bir cilt tonu için melanozomları hedefler.

• PREREGENPF soya fasulyesinden elde edilen peptitler ve serbest radikal nötrleyici, elastaz önleyici ve ozon karsıtı olarak çalısan süperoksit dismutaz kombinasyonudur. Yüzdeki çizgi ve kırısıklıkları gözle görülür biçimde azaltır.

PEPHA ALPAFLOR EDELWEISS
bottom of page