top of page

Acclaim 4200

Acclaim 4200

CAS No:

Acclaim® Polyol 4200, solventsiz veya düşük solventli poliüretanların formülasyonunda Desmodur® ile kombinasyon için uygun lineer bir polipropilen eter polioldür.

Acclaim® Polyol 4200, solventsiz veya düşük solventli poliüretanların formülasyonunda Desmodur® ile kombinasyon için uygun lineer bir polipropilen eter polioldür. Propilen oksit bazlı diol. Bu yüksek performanslı, düşük monol polieter, patentli bir organo-metalik propoksilasyon katalizörü kullanılarak Bayer'in tescilli IMPACT® teknolojisi ile hazırlanır. İzosiyanat sonlu prepolimerlerde kullanım için uygundur. Poliüretan ve diğer uygulamalarda epoksi esnekleştiricilerde, köpük kesicilerde ve plastikleştiricilerde kullanılması önerilir.
Acclaim® Polyol 4200, solventsiz veya düşük solventli poliüretanların formülasyonunda Desmodur ile kombinasyona uygun bir polieter polioldür. Solvent içermeyen elastik kaplamalar, yapıştırıcılar ve sızdırmazlık maddelerinin formülasyonunda birçok Desmodur® ürünü ile kombinasyon için uygundur. Acclaim® Polyol 4200, esterler, ketonlar ve aromatikler gibi çözücülerle inceltilebilir. Yalnızca PU sınıfı solventler kullanılmalıdır (ağırlıkça <%0.05 Su).

bottom of page