top of page

Acematt TS 100

Acematt TS 100

CAS No:

ACEMATT® TS 100, çok yüksek şeffaflık ile birlikte çok yüksek matlaştırma verimliliği ile karakterize edilen, işlenmemiş bir termal silikadır.

ACEMATT® TS 100, çok yüksek şeffaflık ile birlikte çok yüksek matlaştırma verimliliği ile karakterize edilen, işlenmemiş bir termal silikadır. ACEMATT® TS100, benzersiz özellikleri sayesinde özellikle matlaştırılması zor olan kaplama sistemleri için uygundur.

ACEMATT® TS 100, su bazlı kaplamalarda, su bazlı UV kaplamalarda, şeffaf kaplamalarda, deri ve film kaplamalarında ve ayrıca her türlü son kat kaplamada kullanılabilir. ACEMATT® TS 100 içeren kaplama formülasyonları, ev kimyasallarına karşı olağanüstü direnç gösterir. ACEMATT® TS 100, toz boyalarda akış davranışını iyileştirir ve depolama stabilitesini artırır. ACEMATT® TS 100, oje formülasyonlarınıza çok yönlülük katan yüksek performanslı bir matlaştırma maddesidir. Sadece düşük seviyedeki ilaveler mat veya çatlamış bir bitiş sağlar. Dumanlı silika olan ürün, INCI adı 'Silika' ile listelenmiştir. ACEMATT® TS 100 , toz boyalar, üst baskı lakları ve baskı mürekkepleri için matlaştırma maddesi görevi görür. Çok iyi paspas verimliliği ve şeffaflık sunar. Ev kimyasallarına karşı çok iyi direnç gösterir. ACEMATT® TS 100, geliştirilmiş akış davranışı ve depolama kararlılığı sağlar.

bottom of page