top of page

Carbowax 1504

Carbowax 1504

CAS No:

Çok çeşitli formülasyonlarda gelişmiş çözünürlük, kayganlık, higroskopiklik ve diğer önemli fonksiyonel özellikler sağlayan Polietilen Glikol.

Çok çeşitli formülasyonlarda gelişmiş çözünürlük, kayganlık, higroskopiklik ve diğer önemli fonksiyonel özellikler sağlayan Polietilen Glikol. INCI adı: PEG-32

Kullanım Alanları:
Epoksi yapıştırıcılar için taşıyıcı
kimyasal ara ürünler
mürekkepler
yağlayıcılar
Boyalarda ve kaplama uygulamalarında suda dağılabilen alkid reçineleri için değiştirici
Kalıp ayırıcı
Plastikleştirici
Ahşap lekelerinde penetran ve koruyucu
Sulu dispersiyon termoset kaplamalarda solvent ve akış kontrolü
Kararma sökücüde taban ve taşıyıcı. CARBOWAX ™ Polietilen Glikol 1450, çözünürlük, kayganlık ve higroskopikliği diğer bileşenlerle mükemmel uyumluluk ile birleştirir. CARBOWAX ™ Polietilen Glikol 1450, çeşitli yapıştırıcılar, boyalar ve kaplamalar, temizleme ve cilalama uygulamaları için idealdir.

Suda çözünür lineer polimerlerin bir ailesi olan CARBOWAX ™ Polietilen Glikoller (PEG'ler), formülatörler ve üreticiler için mevcut en çok yönlü kimyasal bileşenler arasındadır. Seramikler, yağlayıcılar, sabunlar ve deterjanlar ve klozet temizleyicileri gibi uygulamalarda optimum formülasyon esnekliği için çok çeşitli viskozitelerde, 200 ila 8000 arasında ağırlıklarda ve erime noktalarında mevcutturlar. Uygun bir ürün sınıfı seçerek, istenen suda çözünürlük, higroskopiklik, buhar basıncı, erime veya donma aralığı ve viskozite dengesini elde edebilirsiniz.

bottom of page