top of page

Ceridust 3920

Ceridust 3920

CAS No:

Ceridust 3920 F, kaplanmış yüzeyleri hasarlardan korur ve baskı mürekkeplerinin, ahşap kaplamaların ve toz kaplamaların istenen yüzey görünümünü korur.

Mükemmel çizilme direnci, kayma performansı ve anti-blokaj özellikleri gösteren mikronize, politetrafloroetilen modifiye sentetik mum karışımı.

Ceridust 3920 F, kaplanmış yüzeyleri hasarlardan korur ve baskı mürekkeplerinin, ahşap kaplamaların ve toz kaplamaların istenen yüzey görünümünü korur. Teneke kutu ve bobin kaplamalarında ayrıca aşınma direncini artırır ve metal izlerini en aza indirir.

Mikronize, PTFE modifiye polietilen mum. Kutu, bobin, toz gibi kaplamaların yanı sıra solvent içeren kaplamalarda çizilme direncini ve kaymayı iyileştirir.

Faydalar
Mükemmel çizilme direnci özellikleri
Mükemmel kayma özellikleri
Etkili paspas maddesi
Mükemmel anti-blokaj özellikleri
PFOA REACH uyumlu (1) Uygulamalar
Solvent bazlı kaplamalar için Ceridust 3920 F önerilir.

Solvent bazlı kaplamalarda mikronize mum bileşiği, çizilmeye karşı direnç katkısı olarak işlev görür ve sürtünme katsayısını düşürür (iyi kayma). Ayrıca aşınma direncini artırır ve metal izlerini en aza indirir.

Toz boyalarda her türlü toz boya sistemlerinde kolaylıkla dağılabilen, çizilmeye ve aşınmaya karşı çok etkili bir katkı maddesidir.
Paketleme ve taşıma
Teslimat formu
mikronize toz

Ambalajlama
Kağıt torba 20 kg
Palet 600 kg (30 torba)

Depolamak
En iyi raf ömrü için bu ürünü normal ortam sıcaklıklarında kuru bir yerde saklayın.
Minimum raf ömrü, uygun şekilde depolandığında nakliye tarihinden itibaren yılların olduğu yerdir.

bottom of page