top of page

Cofill 11

Cofill 11

CAS No: 108-46-3

COFILL 11, resorsinol bazlı Evonik Bonding System'in temel bir bileşenidir.

UYGULAMA KAPSAMI
COFILL 11, kauçuk bileşiklerin tekstillere veya çelik kordlara yüksek statik ve dinamik bağlanma mukavemeti gerektiğinde, formaldehit donörü (Hexa K) ve ince partikül boyutlu silika ile birlikte Bağlama Sisteminin bir parçası olarak kullanılır.

COFILL 11, resorsinol bazlı Evonik Bonding System'in temel bir bileşenidir.

UYGULAMA KAPSAMI
COFILL 11, kauçuk bileşiklerin tekstillere veya çelik kordlara yüksek statik ve dinamik bağlanma mukavemeti gerektiğinde, formaldehit donörü (Hexa K) ve ince partikül boyutlu silika ile birlikte Bağlama Sisteminin bir parçası olarak kullanılır. Uygulama alanları şunlardır: Çelik kuşaklı radyal lastikler, tamamen çelik kamyon lastikleri, konveyör bantları, transmisyon kayışları, hortumlar, lastikli kumaşlar. COFILL 11 COFILL 11, resorsinol bazlı Evonik Bonding System'in temel bir bileşenidir.
COUPSIL 6109Kauçuk endüstrisinde uygulama için organosilan Si 69 ile yüzeyi modifiye edilmiş çöktürülmüş silika.
COUPSIL 8113 / COUPSIL 8113 GRPÇökeltilmiş silika, kauçuk endüstrisinde uygulama için organosilan Si 69 ile yüzeyi modifiye edilmiştir. Bu ürün, GR uzantılı toz ve granül formda mevcuttur.
COUPSIL VP 6411Kauçuk endüstrisinde uygulama için organosilan Si 264TM ile yüzeyi modifiye edilmiş çöktürülmüş silika.
COUPSIL VP 6508 Kauçuk endüstrisinde uygulama için organosilan DYNASYLAN VTEO ile yüzeyi modifiye edilmiş çöktürülmüş silika. Cofill 11, bir dolgu maddesi ve yapışma arttırıcı görevi görür. %50 resorsinol ve %50 silika karışımıdır. Çelik kuşaklı radyal lastikler, tamamen çelik kamyon lastikleri, taşıma bantları, transmisyon kayışları, hortumlar ve lastikli kumaşlar için uygundur. Formaldehit donörü (Hexa K) ve ince partikül boyutunda silika ile birlikte kullanılır.

bottom of page