top of page

Colanyl Black N 131

Colanyl Black N 131

CAS No:

Colanyl Black N 131, noniyonik ve/veya anyonik ıslatıcı ve dispersiyon ajanları ve propilen glikol bazlı, bağlayıcı içermeyen, sulu bir pigment preparatıdır. Ürün dökülebilir ve pompalanabilir bir kıvama sahiptir ve dozajlama makineleri için uygundur.

Colanyl Black N 131, noniyonik ve/veya anyonik ıslatıcı ve dispersiyon ajanları ve propilen glikol bazlı, bağlayıcı içermeyen, sulu bir pigment preparatıdır. Ürün dökülebilir ve pompalanabilir bir kıvama sahiptir ve dozajlama makineleri için uygundur. Mükemmel aşınma haslığı nedeniyle iç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur.
Faydalar
Su bazlı dekoratif boyalar için bağlayıcı içermeyen sulu pigment hazırlama
Alkil fenol etoksillenmiş (APEO) katkı maddeleri kullanılmadan üretilmiştir
Manuel ve otomatik dağıtım ekipmanları için uygundur
Colanyl 100 serisinin pigment preparatları ile her oranda karışabilir
Colanyl Black N 500, alkil fenol etoksile (APEO) katkı maddeleri kullanılmadan üretilmiş, sulu, bağlayıcı içermeyen bir pigment preparatıdır. Bu sulu pigment preparatı, su bazlı düşük VOC ve VOC içermeyen dekoratif kaplamalarla uyumludur.* Colanyl Black N 500'ün ana uygulama alanları, sulu polimer dispersiyonlarına dayalı yeni nesil dispersiyon boyalar ve sıva/sıvadır. Colanyl Black N 500 ayrıca bazı diğer bağlayıcı sistemleriyle de uyumludur, örn. su bazlı endüstriyel boyalar, ancak Colanyl Black N 500'ün maksimum dozaj seviyesi ve uyumluluğu müşteri boya sisteminin kendisinde kontrol edilmelidir.

bottom of page