top of page

COMPRESSOL SM

COMPRESSOL SM

CAS No:

Compressol® SM
Compressol® SM birlikte işlenmiş poliol, mannitol ve sorbitolden oluşan doğrudan sıkıştırılabilir bir eksipiyandır.

Compressol® SM
Compressol® SM birlikte işlenmiş poliol, mannitol ve sorbitolden oluşan doğrudan sıkıştırılabilir bir eksipiyandır. Bu ürün, formül oluşturucuya yüksek aktif yüklü formülasyonlar ve sıkıştırılması zor aktifler ile yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Compressol SM, benzersiz bir işlevsellik için hem mannitol hem de sorbitolün faydalarını birleştirir.
birlikte işlenmiş poliol
Birlikte işlenen sistem, sorbitolün üstün sıkıştırılabilirliğini sağlarken, daha düşük higroskopikliği, parçalanma süresini ve mannitolün gelişmiş organoleptik özelliklerini korur. Compressol SM'nin çok yönlülüğü, onu doğrudan kompresyon tablet formülasyonlarında mükemmel bir bağlayıcı yapar ve yutulabilen çiğneme ve efervesan tabletlerde iyi çalışır.
Tutarlı Doldurma ve İçerik Tekdüzeliği
Tutarlı parçacık boyutu ile serbest akış
Uzun Takım Ömrü
Benzer ejeksiyon kuvvetine sahip sorbitol kadar sıkıştırılabilir
Daha az yağlama gerekli
Dozajı Kolay Tozlar
Neme duyarlı API'ler için uygundur
Mükemmel organoleptikler
Pürüzsüz bir ağız hissi ile hoş tatlılık. Compressol SM ile birlikte işlenmiş poliol, mannitol ve sorbitolden oluşan doğrudan sıkıştırılabilir bir eksipiyandır.Bu ürün, formül oluşturucuya yüksek aktif yüklü formülasyonlar ve sıkıştırılması zor aktifler ile yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Compressol SM, benzersiz bir işlevsellik için hem mannitol hem de sorbitolün faydalarını birleştirir.
Temel Faydaları: Higroskopiklik
- Düşük higroskopiklik tabletleme için son derece önemlidir

bottom of page