top of page

Desmodur N 3400

Desmodur N 3400

CAS No:

Yüksek kaliteli poliüretan uygulamaları söz konusu olduğunda, Desmodur poliizosiyanatları çok yönlülükleriyle ünlüdür. Covestro poliolleri ile birlikte, çok çeşitli özelliklere sahip olağanüstü poliüretan bazlı ürünlerin üretimi için önemli bir bileşendirl

Yüksek kaliteli poliüretan uygulamaları söz konusu olduğunda, Desmodur poliizosiyanatları çok yönlülükleriyle ünlüdür. Covestro poliolleri ile birlikte, çok çeşitli özelliklere sahip olağanüstü poliüretan bazlı ürünlerin üretimi için önemli bir bileşendirler.

Esnek ve sert köpükler, bağlayıcılar, entegre cilt köpükleri, kompozitler, solvent bazlı ve yüksek katı maddeli poliüretan (PU) kaplamalar, yapıştırıcılar ve dolgu macunları için kapsamlı Desmodur® poliizosiyanat yelpazemiz muazzam bir formül özgürlüğü sunar. Desmodur® bazlı PU'lar döşemelerde, şiltelerde, araba koltuklarında, ısı yalıtımında (binalar, soğutma), tekerleklerde, makaralarda ve gösterge panolarında kullanılır. Ayrıca arabalar, kamyonlar ve otobüsler, ev aletleri ve elektronik cihazlar, ahşap mobilyalar ve dolaplar, iç ve dış duvarlar, zeminler, pencere çerçeveleri, gıda ambalajları ve en az değil, deniz taşıtları, köprüler ve diğer ürünler gibi günlük ürünleri korumak için kaplama olarak kullanılırlar. altyapı. Ayrıca Desmodur®, çok çeşitli yüksek performanslı yapı taşlarıyla yapıştırıcıları optimize etmeyi mümkün kılar. Çok yönlü: Hemen hemen her türlü PU köpük, kaplama veya yapıştırıcı uygulaması için uyarlanabilir.
Dayanıklı: Kimyasallara, hava koşullarına ve UV radyasyonuna karşı mükemmel direnç.
Kanıtlanmış: Desmodur® poliizosiyanatlar 70 yıllık bir geçmişe sahiptir

bottom of page