top of page

EPIREZ

EPIREZ

CAS No:

EPIREZ su bazlı epoksi reçineleri, kullanım kolaylığı ve solvent bazlı reçinelerle ilişkili güvenlik ve çevresel zorlukları azaltmak için suda dağılmış çok çeşitli epoksi reçineleridir.

EPIREZ su bazlı epoksi reçineleri, kullanım kolaylığı ve solvent bazlı reçinelerle ilişkili güvenlik ve çevresel zorlukları azaltmak için suda dağılmış çok çeşitli epoksi reçineleridir. Uygun EPIKURE™ kürleme maddeleri ile birleştirildiğinde, EPI-REZ reçineleri aşağıda listelenen sayısız uygulamada düşük veya sıfır VOC su bazlı sistemlerin geliştirilmesine olanak tanır.

Bu sistemler katıları azaltmak veya viskoziteyi düşürmek için suyla seyreltilebilir. EPI-REZ reçineleri, çok çeşitli kürleme maddeleri, ıslatma yardımcıları, dolgu maddeleri ve diğer katkı maddeleri ile uyumludur. Hızlı kuruma, iyi korozyon direnci ve mükemmel yapışma dahil olmak üzere belirli işleme ve performans gereksinimleri için uyarlanabilirler. EPI-REZ su bazlı reçineler, benzersiz performans özellikleri elde etmek için poliüretanlar, çeşitli lateks polimerler ve fenolik reçineler gibi diğer su bazlı polimerlerle de birleştirilebilir.

bottom of page