Sepimax Zen

Sepimax Zen

CAS No:

Sepimax ™ Zen, kendi başına şeffaf jeller oluşturabilen veya emülsiyonlarda ve yüzey aktif madde sistemlerinde koyulaştırıcı ve stabilizatör olarak çalışabilen önceden nötralize edilmiş bir polimerdir. Sulu bir jelde %10'a kadar tuz tutacak şekilde tasarlanmıştır ve nötralizasyon gerektirmez.

Sepimax ™ Zen, kendi başına şeffaf jeller oluşturabilen veya emülsiyonlarda ve yüzey aktif madde sistemlerinde koyulaştırıcı ve stabilizatör olarak çalışabilen önceden nötralize edilmiş bir polimerdir. Sulu bir jelde %10'a kadar tuz tutacak şekilde tasarlanmıştır ve nötralizasyon gerektirmez. SEPPIC tarafından patentli çığır açıcı bir yenilik kullanılarak üretilen SEPIMAX ZEN ™, yeni nesil bir kalınlaştırıcı, dengeleyici ve tekstüre edici toz polimerdir. Elektrolitlere karşı MAKSİMUM dirence sahiptir ve daha fazla yaratıcılık ve gönül rahatlığı ile formüle etmek için kullanılabilir.

SEPIMAX ZEN ™, formülasyonların "şasisini" oluşturmak ve stres yaratan ve zor aktif bileşenlerin zorluğuna hitap etmek için mükemmel bir polimerdir. Kadifemsi, zengin ve zarif bir his veren şeffaf jeller oluşturur. Çok yönlüdür ve hem cilt bakımı hem de hijyen ürünlerinde kullanılabilir.

özellikleri
INCI: Poliakrilat Çapraz Polimer-6

Özellikler

Kullanıma hazır: önceden nötralize edilmiş toz
Soğuk veya sıcak süreç
pH aralığı: 2-8
Çok işlevli: kalınlaştırma, stabilize etme ve tekstüre etme
%10 tuza kadar elektrolitlere karşı aşırı direnç
Elektrolitlerin varlığında "şasi" davranışı (viskozite düşüşü olmadan)
Berrak sulu jeller oluşturur
Mükemmel parçacık süspansiyon gücü
Kalın dokulara püskürtülebilir sıvı
SOLAGUM ™ TARA ile sinerjik etki
Etanol ve diğer çözücüler, yüzey aktif maddeler, AHA'lar, salisilik asit, çinko pirition, güneş filtreleri ve güneş kremleri, pigmentler vb. ile uyumludur.
Mükemmel vajinal tolerans

Tüketici faydaları

Şeffaf sulu jel
Kadife kaplama ile zengin, zarif cilt hissi
Hijyenik bir üründe daha ince ve daha yumuşak köpükler üretir
Uygulamalar
Yüz ve vücut bakımı
Güneş kremi
Saç Bakımı
Makyaj yapmak
Hijyen (şampuan, duş jeli, yüz temizleyici, samimi hijyen, hidro-alkollü jel...)
Özel düzenlemeler
Çin'de onaylanmıştır (IECIC 2021'de listelenmiştir).
Mikroplastik olmayan polimer *
* Kasıtlı olarak eklenen mikroplastiklere ilişkin kısıtlamalar öneren Ek XV hakkındaki Görüş raporuna ilişkin Arka Plan Belgesine göre (10 Aralık 2020)

Doğal olarak nihai biyolojik olarak parçalanabilir.