top of page

SIPERNAT 320 DS CAS No 112926-00-8

SIPERNAT 320 DS

CAS No: 112926-00-8

SIPERNAT 320 DS, iyi kalınlaştırıcı ve mükemmel akış iyileştirme özelliklerine sahip çok ince öğütülmüş bir silikadır.

SIPERNAT® 320 DS, her tür ince toz (akış iyileştirme), köpük gidericiler / köpük önleyiciler (yerinde hidrofobizasyondan sonra hızlı köpük imhası), yapıştırıcılar (yardımcı bileşen), baskı / ofset mürekkepleri (buğulanmayı ve bozulmayı önler) dahil olmak üzere birçok farklı uygulamaya yarar sağlar

SIPERNAT 320 DS, iyi kalınlaştırıcı ve mükemmel akış iyileştirme özelliklerine sahip çok ince öğütülmüş bir silikadır.

SIPERNAT® 320 DS, her tür ince toz (akış iyileştirme), köpük gidericiler / köpük önleyiciler (yerinde hidrofobizasyondan sonra hızlı köpük imhası), yapıştırıcılar (yardımcı bileşen), baskı / ofset mürekkepleri (buğulanmayı ve bozulmayı önler) dahil olmak üzere birçok farklı uygulamaya yarar sağlar , genişletici olarak da kullanılır), RTV-2C / LSR silikon kauçuk uygulamaları (viskozite ayarı).

Güvenlik ve Kullanım
Bu ürünün güvenliği ile ilgili bilgiler, ilk teslimatta veya güncelleme sonrasında gönderilecek olan ilgili Güvenlik Bilgi Formunda listelenmiştir. Bu tür bilgiler ayrıca Evonik Operasyonlar, Ürün Güvenliği Departmanı, E-MAIL sds-im@evonik.com adresinden de edinilebilir. Ürünümüzü kullanmadan önce güvenlik bilgi formunu dikkatlice okumanızı öneririz.
Paketleme ve Depolama
Bu ürün için paketleme seçeneklerimizle ilgili ayrıntılar için lütfen yerel satış temsilcinizle iletişime geçin.
Silika ürünlerimiz inerttir ve kimyasal olarak son derece kararlıdır. Bununla birlikte, yüksek özgül yüzey alanları nedeniyle, çevredeki atmosferden nemi ve uçucu organik bileşikleri emebilirler. Bu nedenle ürünleri kapalı kaplarda kuru, serin bir yerde, uçucu organik maddelerden arındırılmış olarak saklamanızı öneririz. Bir ürün bu koşullar altında depolansa bile, daha uzun bir süre sonra yine de ortam nemini alabilir ve bu da belirtilen nem içeriğini aşmasına neden olabilir. Bu nedenle tavsiye edilen son kullanma tarihimiz üretim tarihinden itibaren 24 aydır. 24 aydan eski ürün, kullanımdan önce, kullanım amacına uygun olduğundan emin olmak için nem içeriği açısından test edilmelidir.

bottom of page