top of page

Starvis SE 35 F

Starvis SE 35 F

CAS No: 9005-27-0

Starvis SE 35 F, nişasta eteridir. Malaya çok iyi işlenebilirlik, azaltılmış yapışkanlık ve yapışkanlık, mükemmel pürüzsüzlük, geliştirilmiş verim ve sarkma direnci gösterir.

Starvis® SE 35 F, nişasta eteridir. Malaya çok iyi işlenebilirlik, azaltılmış yapışkanlık ve yapışkanlık, mükemmel pürüzsüzlük, geliştirilmiş verim ve sarkma direnci gösterir. Çimento esaslı fayans yapıştırıcıları ve derz harçları, sıvalar, EIFS (Dış Yalıtım Kaplama Sistemleri) ve onarım ve duvar harçları gibi sarkmaya dayanıklı uygulamalar için uygundur. Önerilen Starvis® SE 35 F dozaj seviyesi %0.01-0.20'dir. BASF tarafından üretilen Starvis® T 50 F, poliakrilamiddir. Kalınlaştırıcı olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çimento esaslı fayans yapıştırıcıları ve derz harçları, sıvalar, EIFS, onarım ve duvar motarları ve yer karosu yapıştırıcıları gibi sarkmaya dayanıklı uygulamalar için uygundur. Önerilen Starvis® T 50 F dozaj seviyesi ağırlıkça %0.01-0.08'dir. Starvis® 3040 F, mineral partiküllerin ve agregaların kanamasını ve ayrılmasını önleyen, suda çözünür yüksek moleküler ağırlıklı polimerlere dayalı toz formunda bir stabilizatördür.

Starvis 3040 F, yüksek performanslı bir viskozite arttırıcı ajandır, SLU'lar ve iri taneli ve orta ila yüksek tabaka kalınlığına sahip akıcı zemin şapları için bir stabilizatördür ve pompalama basıncını azaltan güçlü kesme inceltme reolojisi sağlar.

Çok akışkan çimento ve kalsiyum sülfat esaslı karışımların stabilizasyonu için uygundur.

Uygulamalar
Kalsiyum sülfat bazlı akıcı zemin şapları
Çimentolu akan zemin şapları
Çimentolu kendiliğinden yayılan altlıklar (SLU'lar)
Kalsiyum sülfat hemihidrat bazlı kendiliğinden yayılan alt tabakalar (SLU'lar)
Çimentolu kendiliğinden yayılan dekoratif kaplamalar (SLO'lar)
Çimento esaslı kendiliğinden yayılan endüstriyel zeminler
Büzülmeyen harçlar (makine harçları)
Çimentolu enjeksiyon harçları

bottom of page