top of page

SYLVATAL 25 30S Distilled Tall Oil

SYLVATAL 25 30S

CAS No:

SYLVATAL™ 25/30S Distile Tall Oil, KRATON'un uzun yağlı alkid reçinesidir. %25 - 30 oranında reçine asit içeriği içerir.

SYLVATAL™ 25/30S Distile Tall Oil, KRATON'un uzun yağlı alkid reçinesidir. %25 - 30 oranında reçine asit içeriği içerir. Verniklerde kullanılması tavsiye edilir. SYLVATAL™ 25/30S Distile Tall Oil, oda sıcaklığında akışkandır. Diğer sıvı yağ asitleri ve bitkisel yağlarla uyumludur. Bu kalite, düşük doymuş yağ asidi içeriğine sahiptir. Monokarboksilik asit işlevselliği gösterir. Alkollerde, aromatiklerde, esterlerde ve ketonlarda çözünürken suda çözünmez. Bu kalitenin raf ömrü 12 aydır. KRATON'dan SYLVATAL™ D30LR Distile Tall Oil, uzun yağlı bir alkid reçinesidir. Verniklerde kullanılması tavsiye edilir. Bu derece, düşük viskozite ve monokarboksilik asit işlevselliği gösterir. Düşük doymuş yağ asidi içeriğine sahiptir. Diğer sıvı yağ asitleri ve bitkisel yağlarla uyumludur. Alkollerde, aromatiklerde, esterlerde ve ketonlarda çözünürken suda çözünmez. SYLVATAL™ D30LR Distile Tall Oil'deki yüksek reçine içeriği nedeniyle sert, suya dayanıklı alkid reçineleri üretilir. Bu kalitenin raf ömrü 12 aydır. SYLVATAL™ ürünleri, yüzde 10-40 reçine asitleri içeren damıtılmış uzun yağlardır (DTO). Yağ asitleri ve reçine asitlerinin avantajlarını birleştirerek metal işleme sıvıları, petrol sahası kimyasalları, sabunlar, temizleyiciler ve alkid reçineleri gibi fonksiyonel ürünler için ideal bir hammadde haline getirir. SYLVATAL, yüksek parlaklık ve mükemmel su ve alkali direnci ile iç mekan vernikleri için sertlik iyileştirmesi sağlamaya yardımcı olur. Magnezyum sabunları olarak kullanıldığında, SYLVATAL akaryakıtlar için çok verimli dağıtıcılar olabilir.

SYLVATAL 10S, 20S, 20/25S ve 25/30S, Avrupa ve özellikle İskandinav kökenli olup, SYLVATAL D25LR gibi ekvatora daha yakın bir kökene sahip DTO'dan daha fazla çift sınıra (yani daha yüksek İyot Değeri) sahip olmak için belirli bir özelliğe sahiptir. , SYLVATAL D30LR ve SYLVATAL D40LR.

ÜRÜN ADI MENŞE ÜRÜN AÇIKLAMASI
SYLVATAL™ 10S


%10 reçine asit içeriğine sahip damıtılmış bir uzun yağ

SYLVATAL™ 20/25S


%20-25 reçine asidi içeriğine sahip damıtılmış bir uzun yağ

SYLVATAL™ 20S

Yağ ve reçine asitlerinin avantajlarını birleştiren damıtılmış bir uzun yağ. Bu nedenle metal işleme sıvıları, petrol sahası kimyasalları, sabunlar, temizleyiciler ve alkid reçineleri için uygun bir hammaddedir.

SYLVATAL™ 25/30S

%25 – 30 reçine asidi içeriğine sahip damıtılmış uzun yağ

SYLVATAL™ D25LR

Yüksek uzun yağ reçineleri içeriğine sahip bir uzun yağ yağ asidi kaynağı

SYLVATAL™ D30LR

Yüksek uzun yağ reçineleri içeriğine sahip bir uzun yağ yağ asidi kaynağı

SYLVATAL™ D40LR

Yüksek uzun yağ reçineleri içeriğine sahip bir uzun yağ yağ asidi kaynağı

bottom of page