top of page

ARBOCELL BWW 40C

Cas Number: 9004-34-6

ARBOCEL® BWW 40 orta boy, %100 doğal, son derece saf bir selüloz elyaftır. Rulo veya fırça ile uygulanan klasik cephe boyalarında olduğu gibi püskürtülebilir emülsiyon boyalarda kıvam arttırıcı, matlaştırıcı ve viskozlaştırıcı görevi görür. Yenilenebilir hammaddelerden elde edilen çevre dostudur. ARBOCEL® BWW 40, derz dolgu maddelerinde (emülsiyon) kullanılır, burada derzlerin büzülmesini ve çatlamasını azaltır ve aynı zamanda işlenebilirliği artırır. Kaplama uygulamaları için uygundur.

Otomotiv

Daha kolay, işlevsel, geri dönüştürülebilir - ARBOCEL® elyaf katkı maddeleri, selüloz elyafları ve ince selüloz ürünleri, bu iddiaları yeni malzeme, bileşen ve üretim süreçlerinde hesaba katar.


JRS İlaç

› Yardımcı maddeler

Toz haline getirilmiş selüloz, tabletleme ve kapsül dolumunda ekonomik, inert bir taşıyıcı malzeme olarak kullanılmaktadır. ARBOCEL® toz selüloz, VIVAPUR® MCC ile birlikte tablet sertliğini ve parçalanma süresini de iyileştirir.


Selüloz, lignoselüloz, lif jelleri, selüloz türevleri, lif katkı maddeleri

> Kimya

Fonksiyonel bitki lifi uygulamaları konusunda yetkin ve teknoloji ortağı olarak, endüstriyel uygulama dünyaları ile doğada bulunan fonksiyonel zenginlikten ortaya çıkan birçok iyi fikir arasında bir aracıyız.


ARBOCEL® - fonksiyonel selüloz lifleri, selüloz katkı maddeleri, ince selülozlar gibi fonksiyonel selüloz ürünleri

› Filtreleme

Burada özel olarak hazırlanmış kaliteli selüloz malzemeden, tadı nötr, son derece saf, kokusuz ve doğal lifler kullanılmaktadır. Mekanik ve kimyasal olarak çok kararlı, hemen hemen tüm ortamlarda çözünmez ve neredeyse pH açısından nötrdür. Diyatomlu toprak ve Pertite organik, yüksek verimli alternatif.


Termoplastikler, elastomerler ve duroplastikler için ahşap ve selüloz lifleri

› Plastikler

ARBOCEL® elyafları ve katkı maddeleri, modern plastik endüstrisine yenilikçi işlevsel performans sağlar.


ARBOCEL® - Modern domuz yavrusu yetiştiriciliğinde doğal ve ekonomik alternatif

› Hayvan Besleme

Modern hayvan beslenmesi için ARBOCEL® ham lif kaynakları - son derece işlevsel, sağlıklı ve bilimsel olarak kanıtlanmış!


Hızlı yeşillendirme için yamaçlarda bitki liflerinden yapılmış koruyucu tabaka

› Suyla tohumlama

Hızlı, verimli ekim. Hydroseeding yol yapımında, bahçecilikte ve çevre düzenlemesinde kullanılmaktadır. İlke doğadan kopyalanmıştır.


Hidrokolloidler - Yenilenebilir kaynaklara dayalı yenilikler

› Enzimler

Günümüzde enzimler modern yaşamın birçok alanında kullanılmaktadır. Diğer şeylerin yanı sıra enzimler çamaşır deterjanlarında, hayvan yemlerinde ve biyoetanol üretiminde kullanılmaktadır.


İzolasyon malzemesi

› Yalıtım

ARBOCEL® Climasafe yalıtım selülozu - çevre dostu yeni binalar veya yenileme için sürdürülebilir, yüksek verimli yalıtım


PU deri için daha iyi nefes alabilirlik, geliştirilmiş dokunsallık, reoloji yardımı

› PU Sentetik Deri

ARBOCEL® mikro selüloz, deri benzeri özellikler, güzel pürüzsüz bir yüzey elde etmek ve üretim maliyetlerini optimize etmek için kullanılır.


Yol yapımı için JRS çözümleri 30 yılı aşkın süredir

> Yol inşaatı

Selüloz bazlı ürünler: İleriye dönük, sürdürülebilir asfalt yol yapımı için yenilikçi ve kanıtlanmış konseptler ve ürünler.

Yapı kimyasalları ürünleri için lifler

› İnşaat Kimyası

Düzleştirici bileşikler, dolgu maddeleri, fayans yapıştırıcıları ve sıvalar gibi kimyasal yapı ürünleri için fonksiyonel selüloz lifleri. Dispersiyon esaslı ve mineral sistemler, bitümlü uygulamalar.


Bitümlü Sistemler için ARBOCEL

› Asbest İkamesi

Asbest ikameleri gibi tehlikeli olarak sınıflandırılan malzemelerin yerine fonksiyonel selüloz lifleri.


Yüksek kaliteli kaynak elektrotlarının kaplanması için ARBOCEL® elyafları

› Kaynak Elektrotları

ARBOCEL® selüloz lifleri, yüksek kaliteli kaynak elektrotlarını kaplamak için kullanılır ve bu elektrotları kaynak için kullanırken proses liflerinin yanı sıra koruyucu gaz oluşturucular olarak hizmet eder.


Ürün Portföyü Filtrasyon Yüksek saflıkta selüloz, özüt içermeyen selüloz, selüloz adsorbanları, ağaç lifleri

› Diyatomlu Toprak Yer Değiştirme

ARBOCEL® selüloz elyafları, birçok endüstriyel uygulamada teknik fonksiyonel çözümlerde üstün olmasalar da eşdeğer olarak kendilerini kanıtlamıştır. Sağlık tehlikelerinin ve/veya tam geri dönüştürülebilirliğin hariç tutulması, JRS selüloz ürünlerini diyatomlu toprak için ideal 'yeşil' ikame yapar.


Kağıt endüstrisinde sürdürülebilirlik, ör. hammaddeler, teknoloji, ağlar, uygulama bilgisi

› Kağıt ve Karton Sanayi

Kağıt ve karton endüstrisi için fonksiyonel ARBOCEL® proses lifleri ve lif katkı maddeleri.

0212 924 18 58

bottom of page