top of page

Optiphen 300

Cas Number: 1117-86-8 / 122-99-6

optiphen™ 300 koruyucu, antimikrobiyal aktif fenoksietanol içeren renksiz ila açık sarı sulu bir çözeltidir. Ek bir güçlendirici, mikroorganizmalara karşı geniş spektrumlu aktiviteyi arttırır. Çeşitli kozmetik formülasyonlarda kullanılabilir. Mükemmel pH uyumluluğu, asidik ve hafif alkali formülasyonlarda kullanıma izin verir. Şampuanlar ve saç kremleri gibi çeşitli durulanan kişisel bakım müstahzarlarında kullanım için uygundur. Kremler, emülsiyonlar, losyonlar ve jeller gibi kozmetikler için de uygundur.


ticari isim: optiphen™ 300 koruyucu

özellikler ve faydalar

bakteri, maya ve küfe karşı geniş spektrumlu aktivite (zor formülasyonlarda ek mantar öldürücü koruma gerekebilir)

4 ila 8 pH üzerinde etkili

küresel kullanım

uygulamalar

izinli ++

durulama +++

ıslak mendil ++

kullanım seviyeleri: %0,75 - %1.1

maks. üretim sırasındaki sıcaklık: 80°C'nin altında

ek bilgi

pH 4 - 8


formaldehit donörü içermeyen, halojen içermeyen, izotiazolinon içermeyen, paraben içermeyen teknolojiler

fenoksietanol ile çok işlevli bileşenli kimya türü. Fenoksietanol (ve) Kaprilil Glikol. Ashland Specialty Chemical'ın Optiphen™ koruyucusu, koruyucu görevi görür. Bakteri, maya, mantar ve küfe karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. Mükemmel ısı kararlılığı, geniş bir pH aralığında çalışma ve suda kolay çözünme sunar. Ayrıca paraben, formaldehit veya halojen bazlı değildir. Optiphen™ koruyucu, saç bakım ürünleri (kremler, jeller, köpükler, yeni şekillendiriciler, şampuanlar, şekillendirici losyonlar/kremler), vücut bakımı, renkli kozmetikler, yüz ve vücut yıkama, yüz bakımı ve mendillerin formüle edilmesinde uygulama bulur. Durulama ve bekletme uygulamalarında ve ıslak mendillerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.


optiphen™ 300 koruyucu, antimikrobiyal aktif fenoksietanol içeren renksiz ila açık sarı sulu bir çözeltidir. Ek bir güçlendirici, mikroorganizmalara karşı geniş spektrumlu aktiviteyi arttırır. Çeşitli kozmetik formülasyonlarda kullanılabilir. Mükemmel pH uyumluluğu, asidik ve hafif alkali formülasyonlarda kullanıma izin verir. Şampuanlar ve saç kremleri gibi çeşitli durulanan kişisel bakım müstahzarlarında kullanım için uygundur. Kremler, emülsiyonlar, losyonlar ve jeller gibi kozmetikler için de uygundur. optiphen™, fenoksietanol ve yumuşatıcı bir bazdan oluşan benzersiz bir sıvı koruyucu formülasyondur. Bu bileşenlerin kombinasyonu, bitmiş ürüne olağanüstü bir his verirken bakteri ve maya kaynaklı mikrobiyal büyümeye karşı optimize edilmiş koruma sağlar. optiphen™ koruyucu, geniş bir pH aralığında çalışır ve mükemmel ısı uyumluluğu sunar ve onu formülatörler için tercih edilen bir seçenek haline getirir.

0212 924 18 58

bottom of page